• کمپانی کانن قصد تولید 5D M V را دارد

  کمپانی کانن قصد تولید 5D M V را دارد.

  شنیده‌ها حاکی است که در سال 2020   کمپانی کانن قصد تولید دوربین فول فریم EOS 5D MARK V را دارد.

  از آنجایی که دوربین EOS MARK IV از طرف خریداران و عکاسان و کاربران بسیار مطلوب و پرطرفدار بود ، بدیهی است که نمایندگی اصلی کانن اقدام به گسترش و تداوم و پیشرفت این خط تولید داشته باشد.

  البته باید گفت که فقط بخشی از اخباری که در این خصوص شنیده شده است مطلوب بوده و قسمت نامطلوب این اخبار این است که با توجه به اینکه کمپانی کانن در اوایل سال 2020 محصولات بسیاری  را برای رونمایی در صف انتظار دارد ، لذا رونمایی دوربین 5D M V به اواخر سال 2020 موکول خواهد شد.

  اخبار محدودی از این محصول جدید کمپانی کانن به بیرون درز کرده و برای شنیدن اخبار بیشتر فقط باید منتظر بمانیم. البته مشخص است که این کمپانی دوربین جدید خود را در همه‌ی زمینه‌ها آپدیت خواهد نمود و پیشرفت خواهد داد.


  البته گزارش‌ها و اخبار بسیاری در این خصوص وجود دارد که تعدادی از آنها در زیر آمده است ، اما هیچکدام آن‌ها تأیید شده نیستند:

  • سنسور فول فریم 42 مگاپیکسلی
  • فیلمبرداری 4K با حداکثر 60P
  • عکاسی پی‌درپی با سرعت 8 فریم بر ثانیه
  • سیستم اتوفوکوس Dual Pixel پیشرفته

  تا آخر سال 2020 (دی ماه 1399)  یعنی تاریخی که احتمال رونمایی این دوربین تعیین شده ، مدت زمان زیادی زمان باقی است. اگر شما به هر دلیلی قادر به صبر کردن تا آن زمان نیستید میتوانید یکی از مدل‌های EOS 5D MARK IV را در همین سایت و از فروشگاه ایده آل دوربین خرید نمایید.

  در واقع دوربین EOS 5D MARK IV همچنان یک دوربین عالی و مطلوب است.


  نمایندگی تعمیرات کانن در ایران، در این خصوص چه کمکی می‌کند؟

  نمایندگی تعمیرات کانن در ایران تا زمان تولید EOS 5D MARK V ، تمامی خدمات پس از فروشی را که دوربین EOS 5D MARK IV شما به آن نیاز دارد تأمین می‌کند.

  این خدمات پس از فروش عبارتند از:  به روز رسانی نرم افزار دوربین ، سرویس دوره‌ای و تعمیرات دوربین


  تعمیرات دوربین عکاسی :

  تعمیرات دوربین عکاسی 5D برای مارک‌های I،  II،  IIIو مارک  IVدر نمایندگی تعمیرات دوربین در ایران (تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین) به صورت اختصاصی اعمال می‌گردد.

  دیگر نیاز نیست که شما برای خرابی یک قطعه‌ی کوچک (مثلاً چرخدنده) ، مجبور باشید که کل دوربین را بفروشید و یک دوربین نو خریداری کنید ، بلکه تمامی قطعات مورد نیاز دوربین شما در این مجموعه موجود است و دوربین شما به بهترین شکل و ارزان‌ترین مبلغ تعمیر می‌گردد.


  نمایندگی تعمیرات کانن و سرویس تحویل کالا در محل

  نمایندگی تعمیرات دوربین کانن در ایران ، جهت سهولت در تحویل دوربین ‌های نیاز به تعمیر ، اقدام به راه اندازی سرویس تحویل رایگان کالا نموده است.

  در این خصوص فقط کافیست که شما در صفحه اول همین سایت اقدام به تکمیل درخواست ارسال کالا برای تعمیرات نمایید تا نماینده شرکت جهت دریافت دوربین در محل حاضر شود و پس از تعمیر نیز آن را به صورت رایگان برایتان باز پس بفرستد.

  آخرین بروز رسانی : ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ بازدید : 3